Hakkımızda
Faaliyetimize başladığımız 2000 yılından beri Ege Bölgesi başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde ve ülkemizin nerede ise her noktasında çelik evler inşa ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Çelik konstrüksiyon evlerin esnekliği sayesinde depremde hasar görmemesi, evlerin izolasyonlarının betonarmeye göre daha ekonomik ve daha dayanıklı olması, kullanılan ana malzemelerin tamamının kaliteli ve güvenilir malzemelerden oluşması çelik evlerin tercih edilmesinde başrol oynamaktadır.

Firmamız kurulduğu gün itibari ile siz müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için kendini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir bu güne kadar hiç bir inşaatı yarım kalmamış tamamı sahiplerine teslim edilmiştir. Temel inşa aşamasından evin teslim aşamasına kadar müşterinin memnuniyeti dikkate alınmış ve kurulan hayalin gerçekleşmesine azami derecede katkı sağlamıştır.

Sevgili Çelik Ev Müşterilerimiz;

Firma olarak benimsediğimiz ilkelerimiz sayesinde bu yolda ilerlemekteyiz.

Firmamız da görev alan tüm ekip arkadaşlarımız çizim aşamasından evin teslim aşamasına kadar, tüm bilgi ve becerilerini ortaya koymakta sizlerin bir ömür huzurla yaşayacağınız evler için emek sarf etmektedirler.
Palaoğlu İnşaat Çelik Yapılar, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için, sizleri sağlam yapılara davet ediyor.  

Yapmış olduğu binalar ile referanslarını günden güne çoğaltmaktadır.

Referanslardan bazıları;

Nevşehir, Altınoluk, Dikili, Güre, Manyas ve Zeytinlik


 
 
Pro WEB